Bērnu ekskursija uz Skrīveriem

2019, Projekti

Dārgie draugi, pateicamies par atbalstu!

2019. gada 23. oktobrī VSAC „Latgale” filiāles „Kalkūni” bērni devās ekskursiju programmā uz Skrīveriem un pēc tās dalījās ar mums jūsmīgos iespaidos.

Šī diena sākās ar Skrīveru pārtikas kombināta – ziemeļeiropas vecākās konfekšu fabrikas “Govs” – apmeklējumu. Šeit notika iepazīšanās ar ražošanas vēsturi un tradīcijām, bērni varēja paši klātienē redzēt, kā tiek veidota slavenā delikatese. Protams, aizraujošākā daļa bija degustācija un iespēja pašiem ietīt papīrā saldumus ar dažādiem pildījumiem. Ekskursijas noslēgumā visi bērni saņēma saldas dāvanas līdzņemšanai.

Tad kafejnīcā “Klidziņa” visus gaidīja gardas pusdienas. Kā atzīmēja sociālie darbinieki, visi bērni bija ļoti apmierināti ar pusdienām un devās tālāk garšīgi un sātīgi paēduši.
Pēc tam bērni devās uz radošo darbnīcu “Radada”, kur sietspiedes darbnīcā ņēma dalību dažādās aktivitātēs. Bērni izveidoja t-kreklus ar individuāliem zīmējumiem. Katrs darbs tika radīts ar krāsām, veltņiem un citiem instrumentiem. Pēc tam to pārnesa uz kreklu un nostiprināja ar tvaika gludekļa palīdzību. Darbs ritēja pilnā sparā, kā rezultātā katrs bērns dāvanā saņēma savu “firmas” T-kreklu, kā dizainu bija veidojis saviem spēkiem.

Bērni brauca mājās iespaidu pilni, dzīvespriecīgi un ar dāvanām rokās.

Pateicamies visiem par piedalīšanos un atbalstu!

Ar cieņu,
Labie Cilvēki

Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579 Labie Cilvēki labdarības biedrība nodrošina atbalstu bērnu namiem. Ziedojumiem lūdzu izmantot banku rekvizītus vai zvanīt 26549579