Atbalsts bērnu namiem

2020, Projekti

Ziemassvētku dāvanu stāsts

06/01/2020 – Agrā pirmdienas rītā mēs iekrāvām mašīnā visas bērniem sagatavotās dāvanas, kuras savācām ar jūsu palīdzību, un devāmies uz VSAC “Latgale” filiāles “Kalkūni” bērnu namu.

Bērni mūs jau ļoti gaidīja, jo viņi zināja, ka katram būs dāvana, ko katrs bērns vēstulē lūdza Ziemassvētku vecītim.

Administrācija lūdza mūs dāvanas atvest pēc jaunā gada, tāpēc svētku programmas vietā nolēmām šo dienu pavadīt mājīgi, piepildot to ar sirds siltumu un kopīgi pasēdēt pie Ziemassvētku eglītes. Tāpēc mums līdzi bija divas tējas meistares ar dažāda veida tējām un garda uzbeku samsa, ko agri no rīta bija izcepuši mūsu draugi.

Kad ieradāmies, bērni steidzās mums palīdzēt ienest telpās visu ko atvedām. Pēc tam mēs sanācām kopā pie eglītes iedzert tēju. Tējas meistares bērniem stāstīja par tēju, tās dzeršanas un pasniegšanas mākslu. Bērni baudīja dažādas tējas un samsu. Viņi pastāstīja, kas viņiem patīk un ko viņiem patīk darīt. Bija jauki sēdēt pie eglītes un vienkārši aprunāties.

Pēc patīkamās sarunas sekoja bērnu gaidītākā pasākuma daļa – dāvanu pasniegšana. Viens no jaunākajiem bērniem lasīja dzejoli, tas bija ļoti aizkustinošs. Visi bērni bija ļoti priecīgi un aizkustināti par dāvanām un saldumiem! Pēc tam tie priecīgi aizskrēja uz savām istabām, lai izpakotu un apskatītos saņemtās dāvanas.

Pavisam kopā šogad bērniem tika sagatavotas:
125 personīgās dāvanas
70 saldumu maisiņi (šokolādes konfektes)
48 saldumu komplekti (sulas un biezeņi)

Paldies visiem, kas atbalstīja šo labo darbu!
Laimīgu jums šo gadu!

P.S. fotoattēlos redzama tikai daļa bērnu nama bērnu, jo vairums bērnu ir guļoši un nevarēja piedalīties kopējā pasākumā. Dāvanas šiem bērniem atsevišķi pasniedza bērnu nama darbinieki.

Youtube video no pasākuma šeit.

Ar cieņu,
Labie Cilvēki